Survivor 4. eleme adayı kim oldu? 13 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2022’de 22. dördüncü dokunulmazlık oyunu mükemmel yarışlara sahne olurken oyun bayrak yarışına kaldı. Peki nefes kesen bu Dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım.Survivor All Star’da yeni bir dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Merve ve Perviz’in sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a vedaları ardından, iki hafta boyunca Survivor’da eleme olmayacağı Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara duyurulmuştu. Zorunlu elemelerin hemen ardından gerçekleşen dördüncü dokunulmazlık oyunu ise nefes kesti! İşte, 13 Mayıs Survivor eleme adayı…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın yeni dokunulmazlık oyunu, 13 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler, geride bıraktığımız haftayı eleme olmadan geçirdi. Gözler dördüncü eleme adayına çevrildi.

Bu haftanın 4. dokunulmazlık yarışı hayata geçiriliyor. Kadınlar yarışını ünlüler kazandı, erkekler mücadelesini de ünlüler takımı aldı ve dokunulmazlık da, ödül de ünlüler takımının oldu.

Ünlüler, güzel bir duşun ardından yemek sofrasında bir araya geldi.

Survivor 2022’de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. 13 Mayıs 2022 Cuma Survivor Türkiye’de Mavi takım ile Kırmızı takım, haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda müthiş mücadele verildi. İzleyenleri ekrana kilitleyen Survivor 2022’de heyecan devam ediyor. BU haftanın 4. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Bu hafta 3 dokunulmazlık oyununun 3’ünüde kazanan takım ünlüler takımı olmuştu. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında eleme potasındaki isimler Evrim, Nisa ve Berkan olarak sıralandı. Peki, Survivor 4. eleme adayı kim oldu? 13 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.